Considering price fluctuations, this price is only for reference. Please send RFQ to info@aceera.net to get the best price, thank you.
| Manufacturer | Renesas |
|---|---|
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Standard Package | 5000 |
| Product Status | Last Time Buy |
| RF Type | Bluetooth | WLAN |
| Topology | - |
| Circuit | SPDT |
| Frequency Range | 50MHz ~ 3GHz |
| Isolation | 24dB |
| Insertion Loss | 0.35dB |
| Test Frequency | 3GHz |
| P1dB | 27dBm |
| IIP3 | 58dBm |
| Features | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.3V |
| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | 6-SMD | Flat Leads |
| Supplier Device Package | 6-Minimold |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
|---|---|
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0000 |