Considering price fluctuations, this price is only for reference. Please send RFQ to info@aceera.net to get the best price, thank you.
| Manufacturer | Skyworks Solutions Inc. |
|---|---|
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) | Cut Tape (CT) |
| Standard Package | 200 |
| Product Status | Last Time Buy |
| Type | Circulator |
| Frequency | 925 MHz ~ 960 MHz |
| Isolation | 23dB |
| Power - Average Forward | 80 W |
| Insertion Loss | 0.3dB (Max) |
| VSWR | - |
| Connector Type | SMT |
| Package / Case | Module |
| Supplier Device Package | - |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
|---|---|
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| REACH Status | - |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8517.69.0000 |