Considering price fluctuations, this price is only for reference. Please send RFQ to info@aceera.net to get the best price, thank you.
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
|---|---|
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Standard Package | 3000 |
| Product Status | Active |
| Number of Taps/Steps | 256 |
| Function | Programmable |
| Delay to 1st Tap | 20ns |
| Tap Increment | 250 ps |
| Available Total Delays | 83.75ns |
| Number of Independent Delays | 1 |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Base Product Number | DS1124 |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
|---|---|
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |